Shenzhen Fable Jewellery Technology Co., Ltd.

Robimy to lepiej!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Fable Jewellery Technology Co., Ltd.

Rzeczy zaczynają się zbierać w biznesie dzięki doskonałemu sprzętowi do tworzenia klejnotów.

—— Mr.Robert James

Otrzymaliśmy instrumenty i dokonałem ich przeglądu. Bardzo lubię kilka - polarikopy, kalcytowy dichroskop, refraktometr, i

—— Pani Antoinette Matlins

Większość rzeczoznawców jest proszona o przeprowadzenie inspekcji biżuterii poza biurem / laboratorium i stwierdzą, że ma ona niezbędny sprzęt

—— Mr.Mervyn Cohn

Im Online Czat teraz

Shenzhen Fable Jewellery Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Shenzhen Fable Jewellery Technology Co., Ltd. Shenzhen Fable Jewellery Technology Co., Ltd. Shenzhen Fable Jewellery Technology Co., Ltd. Shenzhen Fable Jewellery Technology Co., Ltd. Shenzhen Fable Jewellery Technology Co., Ltd.
工厂 公司 团队

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Bajka
Ilość pracowników : >50
Coroczne wyprzedaże : >5000000
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%

Shenzhen Fable Jewellery Technology Co, Ltd została założona w 2006 roku, który znajduje się w Shenzhen, który nazywa się Chinese Jewelry Capital. Shenzhen, ze swoją wyjątkową lokalizacją geograficzną i przewagą rozwojową, jest największą międzynarodową znaną bazą produkcyjną biżuterii i handlu rozproszonymi miejscami. Jest to również międzynarodowe centrum informacyjne branży jubilerskiej, a także ośrodek szkoleniowy oceny biżuterii.

Bajka koncentruje się na badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży narzędzi do wykrywania biżuterii i identyfikacji. Specjalizował się w Gem Microscope, refraktometrze Gem, spektroskopie stołowym, ręcznym spektroskopie (spektroskop siatkowy i spektroskopie pryzmatycznym), dichoskopie kalcytowym, polaroskopie stołowym, przenośnym polararoskopie, lampie ultrafioletowej LW / SW, światłowodowym podświetleniu (źródło zimnego światła), proporcji diamentu Tester, ołówek o twardości, klej indentujący laboratorium podróży i tak dalej. Niektóre produkty są opatentowane w Chinach.

Fable kładzie nacisk na zasadę "Doskonała jakość, rozsądna cena, uczciwość, współpraca" i podejmuje zdecydowane kroki, aby osiągnąć ciągły rozwój w kraju i za granicą, oferując zaawansowane produkty w konkurencyjnych cenach i lepszą obsługę.

Z pewnością waszym wsparciem i radą jest kierunek i motywacja Fable. Fable jak zawsze zapewni produkt wysokiej jakości i doskonałą obsługę.

Jeśli jesteś zadowolony z Fable, podziel się z innymi przyjaciółmi.

Dziękuję Ci!

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Fable Jewellery Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Jody Yung

Tel: 0086-15218746987

Faks: 86-755-89885225

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)